Takhle nějak to dneska vypadá u nás v redakci. Nikol von Rakonitz 17.6.2014, 16:00 Sdílet Sdílet TÉMATA
Naše auto má jen samé nevýhody, ale snad v něm přeplujeme řeku. Nesmí být moc rychlý proud, říká Dan Přibáň v (NE)BLÁZNI Martin Miko
Doba Luneticu se nevrátí, Káťu Marii Tichou jsem dostával na špičku dvanáct let, říká lovec talentů v (NE)BLÁZNI Martin Miko
Ve dvou se to lépe táhne: Proč je lepší cestovat v páru, ale ne se svým stálým partnerem Pavel Vondráček
Krátkodobě nezaměstnaní jsou aristokraté chudých aneb 5 důvodů, proč se vyplatí být na pracáku Martin Miko