Odteď už žádné trapné dvojrozměrné malůvky. Odteď si čmáráme po redakčních stolech zásadně ve 3D! Nikol von Rakonitz 15.1.2015, 20:20 Sdílet Sdílet TÉMATA
GLOSA: Karanténa ukázala to nejlepší v nás. Smůla, že to nejlepší v nás vůbec není dobré Kateřina Horáková
Když "novátorský přístup" škodí: Emma, adaptace klasiky Jane Austen, je až příliš moderní Kateřina Horáková
Příští týden nás čeká Světové zdravotnické shromáždění a bude to divoké! Problémy dělá Čína i USA Jan Studnička
Vzhůru na sever! Rujána už dávno není symbolem socialistické dovolené. Má kouzlo, šarm i styl Jana Mrákotová
"Co trápí mladou generaci? Všechno a hlavně zkouškový," říká tvůrce prvního hraného podcastového seriálu v Česku Kateřina Horáková